Kulturní akce

Hasičský ples 2017
Sbor dobrovolných hasičů Halenkovice Vás zve na tradiční Hasičský ples. Ples se uskuteční v sále KD Halenkovice v sobotu 14. 1. 2017, začátek ve 20:00 hod. Hraje Midnight express - hudba pro všechny generace. Vstupné 100,- Kč. Tombola a občerstvení zajištěno.
Předprodej vstupenek:
Místní knihovna Halenkovice, mob: 605 209 974.
Plakát plesu máte k dispozici ...zde.

 

Výlet do pohádky 2016
V sobotu 4. června 2016 proběhl 28. ročník tradičního halenkovického výletu do pohádkového lesa. Obrovské poděkování všem organizátorům za hladký průběh akce. Pohádkovým lesem letos prošlo přes 3000 návštěvníků.

Halenkovický Výlet do pohádky můžete sledovat na Facebooku. https://www.facebook.com/vyletdopohadky.halenkovice/.

 

Divadelní Pohádka o třech doktorech
Divadelní spolek Haleny vystoupil v neděli 13. 3. 2016 s novým představením, kterým byla Pohádka o třech doktorech autora Vladislava Kracíka.

Pohádka je plná písniček o tom, že se musí tři slovutní světoví doktoři sejít v jednom malém českém království, aby se ukázalo, co už je dávno léty prověřeno a to je to, že nejen láska hory přenáší, ale že láska dokáže i vyléčit nemocnou duši i tělo.

www.divadlohaleny.cz.

 

Divadelní představení Mátový nebo citron
Můžete si prohlédnout fotografie z premiéry: Haleny_Premiera_9._5._2015

 

Kulturní akce v okolí

NAPAJEDLA

Venkovní expozice                                                                                                  

Na začátku května 2016 byla na nádvoří Nového Kláštera v Napajedlích slavnostně představena nová stálá venkovní expozice mlátiček Slavia, která doplňuje vnitřní instalaci Slavia, příběh města.

Expozice v druhém patře Muzea Napajedla poukazuje na více než stoletou historii firmy založené v roce 1902 bratry Jaroslavem a Oldřichem Paříkovými. Je mapována originálními historickými dokumenty a nechybí zde samozřejmě ani to, čím se firma proslavila – motory...

Více informací najdete na www.kknapajedla.cz

 

ZLÍN 

Velký sál:

Rezervace 577 636 207, 220 nebo on-line

http://www.divadlozlin.cz/cs/program/

Kulturní akce ve Zlíně

V příloze naleznete pravidelný přehled vybraných kulturních akcí ve Zlíně.

Newsletter můžete od začátku nového měsíce najít také na stránkách města (www.zlin.eu) v sekci Jsem turista – Kultura – Newsletter či pod následujícím odkazem: http://www.zlin.eu/newsletter-cl-1414.html

 Městské divadlo Zlín

Více informací o jednotlivých titulech na našich web. stránkách www.divadlozlin.cz